StoryEditorOCM

U Zagrebu pala banda koja je opljačkala 18 poslovnica za otkup zlata

Piše PSD.
4. siječnja 2012. - 16:31
U Zagrebu je u srijedu uhićena šesteročlana skupina koju se sumnjiči za sudjelovanje u čak 18 razbojništava u poslovnicama za otkup zlata, doznaje Jutarnji list.


Zagrebačka policija o tome će danas izvijestiti na izvanrednoj tiskovnoj konferenciji.

Doznaje se kako je za razrješenje ovog slučaja najzaslužnija suradnja Lorisa Dessardija, direktora jedne od najvećih trtki otkupljivača zlata - Auro Domusa, s policijskim istražiteljima.

Riječ je o pljačkama koje su se zaredale u drugoj polovici prošle godine.

foto: arhiv cropix
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. lipanj 2026 21:21