Liga petice: Olić ponovno strijelac za HSV, Petrić se ozlijedio

15. ožujka 2009. - 20:06

U 28. kolu Serie A Talijani su bili neuobičajeno efikasni, prosječno su postigli više od tri pogotka po susretu! Čak sedam puta tresla se mreža u Palermu, gdje je istoimeni prvoligaš s 5:2 potopio Lecce. Dobro se u ‘kišu’ golova uklopio i Milan, koji je s 5:1 u gostima potopio Siene. ‘Rossoneri‘ su poveli s bijele točke u 7. minuti, siguran je bio Andrea Pirlo, a do poluvremena vodstvo je povećao Pippo Inzaghi (njegov 300. gol u karijeri). U 12. minuti Milan je ostao bez vratara Christian Abbiati koji se teško ozlijedio nakon sudara sa suigračem Favallijem. Još dva pogotka za Milan zabio je mladi Brazilac Pato. Igrao je od 46. minute i Kaka, ali je pred kraj zamijenjen jer je obnovio ozljedu gležnja.

Vrijedne bodove za ostanak osvojio je Chievo, koji je u gostima s č...

18. travanj 2024 05:35