Copa America: Kolumbija šokirala Brazil, Neymar i Bacca isključeni

18. lipnja 2015. - 14:19
U drugom kolu skupine C Copa Americe na stadionu Monumental u Santiagu pred 44.000 gledatelja Brazil je noćas izgubio od Kolumbije sa 0-1, ali je ostao i bez svog najboljeg igrača Neymara, koji je dobio crveni karton.

Pobjednički gol za Kolumbiju zabio je Jeison Murillo u 35. minuti, i bila je to slatka osveta za prošlogodišnji poraz u četvrtfinalu SP-a.

Neymar, koji je briljirao u prvom kolu protiv Perua, protiv Kolumbije je bio dobro čuvan i nije bio ni sjena igrača iz prvog susreta. Čileanski sudac Enrique Osses pokazao je Neymaru žuti karton pred kraj prvog poluvremena zbog igranja rukom, a crveni je dobio odmah po završetku susreta kada su se gotovo svi igrači obje reprezentacije naguravali blizu centra igrališta. Tom prilikom crveni karton je dobio i napadač Kolumbije Carlos B...
23. travanj 2024 10:29