NBA: Cavaliersi pobjedom protiv Clippersa zasjeli na vrh skupine Central

6. veljače 2015. - 11:59
Košarkaši Cleveland Cavaliersa ostvarili su 12. uzastopnu pobjedu u NBA ligi svladavši na svom parketu Los Angeles Clipperse sa 105-94, a tom su pobjedom Cavsi samostalno zasjeli na vrh skupine Central, te preuzeli treće mjesto u Istočnoj konferenciji.

Posljednjih mjesec dana Cavsi napokon izgraju onako kako se od njih i očekivalo nakon što se ljetos nakon četiri godine provedene u Miamiju u klub vratio LeBron James, a njemu i Kyrieu Irvingu se pridružio i odlični centar Kevin Love. Već na poluvremenu je bilo 23 razlike za domaće (65-42), a tijekom treće četvrtine prednost je narasla i na 32 razlike, a Clippersi su u posljednjih 12 minuta tek ublažili poraz.

Kevin Love (24, 9 skokova) i LeBron James (23, 9 asistencija) predvodili su Cavse, a Blake Griffin (16) Clipperse koj...
18. travanj 2024 22:45