Pogodak Olića na asistenciju Perišića

22. studenog 2014. - 19:49
U 12. kolu nogometnog prvenstva Njemačke Wolfsburg je u subotu u gostima izgubio od Schalkea 2-3, a jedan pogodak za "vukove" postigao je Ivica Olić, i to na asistenciju Ivana Perišića.

Schalke je odlično krenuo i već nakon 25 minuta vodio je 3-0, a do kraja susreta Wolfsburg je uspio samo ublažiti poraz. Ivici Oliću, koji je igrao do 72. minute, ovo je bio peti prvenstveni pogodak, a Ivan Perišić odigrao je cijeli susret.

Bayer Leverkusen je u gostima svladao Hannover 3-1. Za Leverkusen su zabili Kiessling (46), Son Heung-min (58) i Bellarabi (72). Dario Krešić ostao je na klupi za pričuve Leverkusena, a Tin Jedvaj je ušao u igru u sudačkoj nadoknadi.

Nakon sedam utakmica bez pobjede Borussia Dortmund je bila na dobrom putu da upiše drugi trijumf zaredom u Bundesligi. Borus...
19. travanj 2024 14:46