NogometŽUPANIJSKI KUP

Dan nakon što su poznati polufinalni parovi, povjerenik Neven Tomičić odredio kad se igra

9. svibnja 2024. - 19:01
Startnih jedanaest Župe dubrovačke, koja je u kupu dobila Sokol na Taranteli. Potom je sastav trenera Deana Delevskog svladao u gostima Omladinca na LastovuTonči Vlašić/

Dan nakon što je GOŠK Dubrovnik 1919. na Lapadu svladao Neretvu boljim izvođenjem penala u zadnjoj utakmici četvrtfinala Županijskog kupa, nakon 90 minuta igre bilo je 2:2 (domaćin je izjednačio pogotkom u 90. minuti), te kad je nakon toga bilo jasno tko protiv koga igra u polufinalu (Župa dubrovačka dočekuje Neretvanac, a dubrovački sastav je gost BŠK Zmaj), sad se zna i kad se igra.

- Oba polufinala su u srijedu, 22. svibnja, od 17 sati - rekao je Neven Tomičić, povjerenik natjecanja.

Igra se jedna utakmica, tako će biti i u finalu. Ukoliko u finalu budu klubovi iz različitog ranga, kao što je slučaj u polufinalu, domaćin je klub iz nižeg ranga. U suprotnom o tome gdje će se igrati odlučuje ždrijeb.

28. svibanj 2024 10:11